Куміхімо+магатама — це WOW-поєднання!

Не знаю кому як, а мені ДУЖЕ-ДУЖЕ подобається комбінація куміхімо з магатама. Ви не знайомі з магатама й до цього часу не зустрічали такої назви?  Навіть не здогадуєтесь про що йде мова? Тоді запрошую познайомитись із новою рукотворкою :)

Як людина, що народилась у минулому столітті, я добре пам’ятаю той час, коли не було Інтернета… І зараз постійно думаю: ЯК ми обходились без нього?!  ;-)

Інтернет надає ТАКІ величезні можливості, що всього одразу й не пригадаєш. Творчі люди мають безмежні можливості щоб навчатись новому, вдосканалювати свої навички й не має значення  чим ти займаєшся, який вид хобі тобі до душі.

Я вже розповідала вам, мої друзі, про японське плетіння куміхімо. Нещодавно спробувала зібрати все, що на цей час знаю і вмію, у досвіді, який буду презентувати у лютому-березні на IX міський виставці педагогічних технологій .

Насправді, я так закохалась у куміхімо, що продовжую знайомитись із новими способами плетіння й новими можливостями цієї технології.  Моя дев’ятирічна внучка Софійка також опановує куміхімо та не відстає від бабусі :-P

Добрі люди знімають відео-уроки, які якісно пояснюють особливості процесу будь-якої роботи.  І класно, що викладають такі уроки у мережу,  де їх можна безкоштовно подивитись, щоб навчитись чомусь новому.

Так я й познайомилась із японськими намистинами магатама. Магатама — Magatama Long — це новинка від японського виробника бісеру Miyuki. Намистини магатама мають більш подовжену форму в порівнянні із звичайними намистинками і косий зріз, який робить їх неповторними. Завдяки своїй формі вони цікаво й незвично змінюють світло та роблять прикраси сяючими.

Прикрасу із намистин магатама я зробила для своєї сестрички. Вона дуже полюбляє червоний колір, тому проблем з вибором намистин не було. ;-)   І Новорічний подарунок припав до душі.  :-P

У нашому Запоріжжі є багато спеціалізованих магазинів з рукоділля, але  вони не мають у продажу магатама. Деякі продавчині навіть не чули про такий вид намистин.  8-O Тому я пошукала та знайшла Інтернет-магазин , де замовила магатама.

Для подарунка я замовила:

- 20 гр бісеру Long Magatama № 140F (червоний, прозорий, матовий)

- 20 гр бісеру Long Magatama №1 (сріблястий)

- 40 гр бісеру Long Magatama №140FR (червоний веселковий, прозорий, матовий)

Для плетіння взяла червоний нейлоновий шнур (для браслетів шамбала),  товщиною 1 мм. Для оформлення — фурнітуру для біжутерії.

Подальше пояснення — у презентації:

Подарунок у більшому форматі (магатама дійсно СЯЮТЬ!) ;-) :

Я у захваті! А вам подобається таке поєднання?

P.S: Нещодавно запорізький магазин «Умею все» отримав намистини магатама. УРА!!!!!!

© 2020, Ирина Топчий. Все права защищены.

Комментариев: 2

  1. Елена:

    Кропотливая, очень аккуратная работа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*