Бісер — любов моя!

Я багато років ігнорувала бісер, а останнім часом переканалась в тому, що він є фантастичним матеріалом для творчості!

Чомусь вироби з бісеру мене зовсім не цікавили… Пояснити чому — не можу, але це так! Минулого року я закохалась у вишивку  бісером, купила  в Інтернет-магазині тканину з нанесеним малюнком і зробила собі дуже оригінальну вишиванку. Внучка Софійка також отримала вишиванку, вишиту бісером. А як інакше?!  ;-) (Вишиванки на шкільній виставці.)

В цьому році я опанувала плетіння з бісеру на верстаті і зробила декілька браслетиків для Софійки і один для себе. Трохи пізніше напишу про це…

А у вихідні захопилась плетінням з бісеру технікою «цеглинки».  :-P Вироби, виконані такою технікою, нагадують цегляну кладку. Я побачила в Інтернеті дуже гарну підвіску в стилі «етно». Нажаль не знаю автора, бо бачила багато різноманітних варіантів.

З фото, що знайшла в Інтернеті, дідівським способом зробила схему підвіски: я розфарбувала готовий шаблон для плетіння. Готовий шаблон — цеглинки — я також знайшла в мережі. Якщо вам, мої друзі, подобається такий виріб, то публікую для вас схему:

Деталі плетуться окремо і з’єднуються за допомогою намистин, які виконують роль голови. Для плетіння брала нитки  та голку для бісеру. Бісер треба ретельно калібрувати, він повинен мати однаковий розмір. На фото видно, що чорний бісер трошечки «підкачав». Не мала часу купити інший, бо дуже кортіло швидше зробити нову прикрасу.  :oops:

Наступного разу буду шукати квадратний бісер, тоді плетіння буде щільнішим, виглядати акуратнішим і красивішим.

Кольори можна змінювати за бажанням і придумати будь-яке оздоблення.

Будь ласка не судіть занадто суворо, адже це мій перший виріб :oops: :

Техніку плетіння гарно пояснюють у цьому відео:

Буду рада почути вашу думку! Дякую! 

© 2019, Ирина Топчий. Все права защищены.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*