Одинадцятий всеукраїнський конкурс Microsoft «Вчитель-новатор»


На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель – новатор».

Інформаційний партнер конкурсу - Цифрове видавництво МЦФЕР.

Його метою є опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, заохочення педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), висвітлення кращого досвіду у створенні інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft, розвиток ініціативи педагогів, студентів і науковців у розробці й удосконаленні навчально-методичних матеріалів, та мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

Інформація з сайту https://www.educatornetwork.com/Discussion/7cffd93b-3219-4607-859a-2eb68baae611

У жовтні 2014 року я з учнями 6 і 7 класів працювала над  учбовим проектом з основ здоров’я «Быть здоровым — здорово!»  Проект видався вдалим, працювали ми над ним дуже відповідально, тому і заняли 1 місце в обласному конкурсі навчальних проектів. 

З цим проектом, з моїми авторськими наробками та роботами учнів,  я вирішила прийняти участь в Одинадцятому всеукраїнському конкурсі Microsoft «Вчитель-новатор»

Дуже цікаво, як оцінять нашу роботу фахівці Microsoft…

Запрошую Вас до обговорення нашої конкурсної роботи на сторінках програми «Партнерство в навчанні» 

© 2015 — 2016, Ирина Топчий. Все права защищены.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*