Увага, конкурс!

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Шановні колеги!

Оголошено про початок Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель — новатор».

Учасниками конкурсу можуть бути педагогічні працівники та заклади освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.

Для участі необхідно до 31.12.2013 року:

* Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу

* Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу у форматі Шаблону, приєднатися до тематичної дискусії «Десятий всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор», залишивши свій коментар.

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають сертифікат учасника конкурсу. Детальніше із Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні».

Бажаю  успіху всім учасникам конкурсу!

За матеріалами сайту http://www.pil-network.com/Discussion/be101373-5865-46e3-bd3d-d5e41ae583a4

© 2013 — 2016, Ирина Топчий. Все права защищены.

Комментариев: 2

  1. BrotherPalp:

    Шикарно тут. Мені сподобалося!
    Продовжуйте в тому ж дусі! :)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*