Інтерактивні технології на уроках трудового навчання. Методично-практичний посібник.

Матеріали допоможуть педагогам, що прагнуть до змін та оновлення педагогічного процесу в інноваційній діяльності і можуть бути використані вчителями трудового навчання, методистами районних (міських) методичних кабінетів, керівниками районних (міських) методичних об’єднань вчителів трудового навчання та креслення.

Інтерактивні технології на уроках трудового навчання. Методично-практичний посібник. — Полтава: ПОІППО. – 2007. – 120 с.

Упорядник: Чемшит В.Г., методист з трудового навчання, креслення та профорієнтації відділу методики виховання ПОІППО.

Рецензенти:

Пашко Л.Ф., к.п.н., доцент, завідуюча кафедри методики і змісту освіти ПОІППО; Цина А.Ю., к.п.н., доцент кафедри теорії та методики трудового та професійного навчання факультету технологій та дизайну ПДПУ; Копайгора М.М., вчитель-методист вищої категорії, директор Хорольської гімназії.

У методично-практичному посібнику розкриваються науково-методичні основи і методика впровадження інтерактивних технологій на уроках трудового навчання. До посібника ввійшли напрацювання кращих вчителів-практиків та учасників обласної СДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технологія», наукові керівники: Пашко Л.Ф., Титаренко В.П., Цина А.Ю., Чемшит В.Г.

© 2013 — 2016, Ирина Топчий. Все права защищены.

Комментариев: 2

  1. Людмила:

    Интересные идеи предлагает Валентина Григорьевна и её команда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*